PREMIERE GROUP

pozicovna lyzi vysoke tatry

POŽIČOVŇA LYŽÍ A LYŽIARSKA ŠKOLA

Sme lyžiarska škola a požičovňa výstroje Premiere Group ski school & ski rent.  Pôsobíme vo Vysokých Tatrách – v Tatranskej Lomnici a v Starom Smokovci.
 
Vznikli sme už v roku 2011 a od vtedy sme naučili lyžovať a snowboardovať tisíce ľudí. My sami sme Tatranci a nadšenci lyžovania. Naše skúsenosti radi podávame ďalej a každý váš nový oblúk na zjazdovke nás nesmierne teší. Učíme všetky vekové kategórie od 3 rokov, po seniorov, od úplných začiatočníkov až po profíkov, ktorí chcú len našu spoločnosť na freeride terénoch. Výučba lyžovania a snowboardingu je vedená certifikovanými inštruktormi, podľa platnej metodiky vypracovanej akreditovanými vzdelávacími zariadeniami na Slovensku a v zahraničí.
VIAC V BLOGU

PREČO ZAČAŤ S INŠTRUKTOROM?

Lebo je to najlepšia a najrýchlejšia cesta k zdarnému výsledku. Začiatky sú náročné v každom veku, avšak po pár hodinách sa to už môže zmeniť. Naši inštruktori vás naučia správny základný postoj, techniku jazdy, ako bezpečne padať a vstať, ako jazdiť na vleku

Proste všetko, čo potrebujete zvládnuť, aby ste si zimu na svahu vedeli naplno užiť. A čo je veľmi dôležité, inštruktor vie zhodnotiť lyžiarsku pripravenosť a 100 % pozná terén, čiže vás alebo vaše deti vezmeme len tam, kde je to absolútne bezpečné. S nami ste jednoducho v dobrých rukách!

ČO K TOMU POTREBUJEM ?

Absolútne nič. Len elán, trpezlivosť a dobrú náladu. 🙂 Všetko ostatné máme my. Čiže aj keď nemáte lyžiarsku a snowboardovu výstroj, nevadí. My vám všetko požičiame. Disponujeme kvalitnou špičkovou výbavou, či už na lyže, snowboard a najnovšie aj na skialp. Podľa výšky, váhy a úrovne lyžovania poradíme, vyberieme najvhodnejšiu výbavu, pomôžeme s obúvanim a ideme na svah!

Tím Premiere Group ☃️

SLEDUJTE NÁS

pozicovna skialp vysoke tatry
pozicovna skialp vysoke tatry facebook
pozicovna skialp vysoke tatry youtube